چطور دست بدهیم که در خاطر دیگران بمانیم؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۶۵۱۰۰
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
۱۲۵۱۶
یکی از راه های ارتباط افراد با یکدیگر، معمولا دست دادن است و یک دست دادن عالی می‌تواند گرما و نیروی شما را منتقل کند؛ می‌تواند به طرف مقابل نشان دهد که شما حمایت‌گر و قابل اطمینان هستید.
وبسایت دیجی رو: یکی از راه های ارتباط افراد با یکدیگر، معمولا دست دادن است و یک دست دادن عالی می‌تواند گرما و نیروی شما را منتقل کند؛ می‌تواند به طرف مقابل نشان دهد که شما حمایت‌گر و قابل اطمینان هستید.
 
مهم نیست که برنامه‌ی کاری است یا یک ملاقات عادی، اما یک دست دادن مناسب می‌تواند اولین برداشت خوب را از ما در ذهن طرف مقابل ایجاد کند. در دوران باستان، دست دادن راهی برای نشان دادن غیرمسلح بودن افراد بود. امروزه هم دست دادن نشان‌دهنده‌ی تمایل افراد برای داشتن گفت‌وگویی امن و سودمند است. در ادامه با انواع مختلف دست دادن با دیجی‌رو همراه باشید. پیش قدم شدن برای دست دادن باعث می‌شود دیگران حس کنند که شما با اعتمادبنفس هستید
 
 چطور دست بدهیم که در خاطر دیگران بمانیم؟

آغازگر این حرکت، نشان از اعتماد بنفس دارد. معمولاً فردی که قدرت بیشتری دارد اول دستش را جلو می‌آورد. اگر به طرف مقابل حس احترام داشته باشید، ممکن است صبر کنید تا اول او دستش را جلو بیاورد. وقتی در مصاحبه‌ی کاری یا معامله‌ای هستید، با پیش‌قدم شدن در دست دادن می‌توانید اعتمادبنفس‌تان را به دیگران نشان بدهید. برای مخاطبی که محافظه‌کارتر است یا در رویارویی با فردی که بالارتبه‌تر است شماست، بهتر است که به نشانه‌ی احترام صبر کنید تا او آغازگر باشد.

زبان بدن طرف مقابل را تقلید کنید
 
در اغلب موارد، یک ژست برای تقویت احساسات مثبت اتخاذ می‌شود، اما می‌توان از آن به عنوان برخورد اجتماعی بهره برد.خصوصا در طی ملاقات‌های سیاسی، یک طرف سعی می‌کند تا با یک دست دادن تهاجمی و کنترل‌کننده، سلطه‌ی خود را به دیگری نشان دهد. دست دادنی که میان رییس جمهور آمریکا و نخست وزیر کانادا صورت گرفت، مثال عالی‌ای از بازی قدرت است.
 
 چطور دست بدهیم که در خاطر دیگران بمانیم؟

دونالد ترامپ به خاطر دست دادن‌های غیرمعمولش شناخته شده است که هرکس هم پاسخ متفاوتی به آن دارد. در این تصویر ترامپ دست دادن را با گذاشتن دستش بر روی شانه‌ی نخست وزیر کانادا شروع می‌کند، که می‌بینیم او هم همین حرکت را عیناً تقلید کرده است. عادت دیگری که ترامپ دارد این است که در حین دست دادن طرف مقابل را به سمت خودش می‌کشد که دست نخست وزیر روی شانه‌ی او، اجازه‌ی این کار را به او نمی‌دهد و درواقع نخست وزیر کانادا از این دست دادن سربلند بیرون آمد.

دو دستی دست بدهید تا قابل اعتماد بنظر برسید
 
چطور دست بدهیم که در خاطر دیگران بمانیم؟ 

روش‌های زیادی برای دست دادن وجود دارد اما اگر می‌خواهید نشان دهید که قابل اعتماد هستید، با دو دست دست بدهید. هر چند این حرکت در هر شرایطی هم مناسب نیست، مثلاً اگر کسی را برای اولین بار ملاقات می‌کنید، دو دستی دست دادن می‌تواند بیش از حد صمیمی بنظر بیاید. بعد از اینکه پیوند عاطفی با فرد برقرار کردید، می‌توانید از این ترکیب استفاده کنید.
 
چطور دست بدهیم که در خاطر دیگران بمانیم؟ 

دست دادن دو دستی پیام "من قابل اعتماد هستم” را می‌رساند، چرا که میزان تماس فیزیکی‌تان با فرد را دو برابر کرده‌اید. در این تصویر میشل اوباما هم از همین متد برای دست دادن با ملکه الیزابت استفاده می‌کند که نشان دهنده‌ی گرما و صداقت است. او کمی هم به جلو خم شده تا تفاوت قدی‌شان را کاهش دهد و نشان دهد که به این نوع ژست پایبن است.

برای قدرتمند بنظر رسیدن سمت چپ بایستید

در دست دادن بحث فضایی که در آن قرار داریم هم مطرح است. مثلاً اگر دوست دارید درمیان یک جمعیتی قوی‌تر بنظر برسید، سمت چپ بایستید. فرد سمت چپی اغلب غالب‌تر از سمت راستی بنظر می‌آید. وقتی شما سمت چپ می‌ایستید نشان‌دهنده‌ی این است که کنترل حالت‌تان را دارید.
 
چطور دست بدهیم که در خاطر دیگران بمانیم؟ 

کف دستتان را برای برابری عمودی بگیرید

با اینکه دست دادن یک حرکت کوتاه است، اما افراد می‌توانند اطلاعات زیادی را با این کار منتقل کنند. از همین رو توجه کردن به جزئیات کوچک مهم است. وقتی کف دستتان عمودی باشد این پیام را می‌‌رساند که هردوی شما برابر هستید. محکم و قاطع دست بدهید اما خیلی هم فشار وارد نکنید.
 
چطور دست بدهیم که در خاطر دیگران بمانیم؟ 

فشار دست‌تان را با فشار طرف مقابل تنظیم کنید

این نوع ارتباط برقرار کردن بی صدا می‌تواند مقاصد و انگیزه‌های شما را برای دیگران بازگو کند. تمرین درست دست دادن، حتی می‌تواند مننجر به ایجاد روابط طولانی مدت شود. یک دست دادن عالی می‌تواند تأثیری همیشگی باقی بگذارد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
استیل رگال_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر