عجیب‌ترین والدین درمیان حیوانات +عکس
۷۳۶۶۱
۰۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۱
۱۸۷۹۸
همه موجوداتی که رری زمین زندگی میکنند والدینی دارند که به آنها عشق ورزیده و معمولا از آنها نگه داری میکنند که این مورد میان انسان ها بیشتر وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران: همه موجوداتی که رری زمین زندگی میکنند والدینی دارند که به آنها عشق ورزیده و معمولا از آنها نگه داری میکنند که این مورد میان انسان ها بیشتر وجود دارد.

در دنیای حیوانات نیز والدین حواسشان همیشه به فرزندانشان هست اما گاهی اوقات موارد عجیبی هم در میان آنها دیده میشود. برای آنکه بیشتر با این والدین عجیب آشنا شوید بهتر است تا انتهای این متن همراه ما باشید.

**مارمولک اسکینسیکی از والدین عجیبی که میتوانید در میان حیوانات مشاهده کنید مارمولک اسکینس است. این مارمولک در هر دوره تخم گذاری 13 تخم می گذارد اما زمان تولد هر کدام از مارمولک ها ممکن است چند روزی با هم متفاوت باشد. حرکت عجیب این مارمولک مربوط به زمانی میشود که تخم هایش مورد حمله شکارچیان قرار میگیرد. در این زمان مارمولک مادر بچه هایی که هنوز به دنیا نیامده اند را میخورد تا به دست دشمن نیوفتند.

**شیردریایی هارپیکی از چندین گونه شیرهای دریایی که در قطب ها زندگی میکند بانام هارپ شناخته میشود. این شیردریایی برای بزرگ کردن فرزندانش روشی بسیار عجیب و غیر عادی دارد. شیرهای مادر پس از به دنیا آمدن بچه ها تنها دوهفته از آنها نگه داری میکنند و پس از این مدت بچه ها را در برف و یخ رها کرده و سراغ زندگی خودشان میروند. این بچه ها اگر بتوانند پنج هفته در این حالت دوام آورند می توانند به زندگی آینده امیدوار باشند.

**پاندایکی از بامزه ترین حیوانات روی زمین پاندا است و بسیاری از ما آنها را بسیار دوست داریم. پانداها موجوداتی در خطر انقراض هستند و مهمترین دلیل آن هم بی توجهی مادران به فرزندانشان است. پانداهای مادر از میان فرزندان تنها یکی را بزرگ میکنند و مابقی باید خودشان برای بقا تلاش کنند البته گاهی اوقات همان یک بچه هم کاملا تصادفی زیر مادرش له شده و میمیرد.

**گوزنیکی از موجوداتی که فرزند خود را بسیار دوست دارد گوزن است. این موجودات با نهایت توانشان از بچه کوچک محافظت میکنند و نمیگذارند کسی نزدیک آن ها شود اما این نگه داری تنها تا روز تولد بچه بعدی ادامه دارد. با به دنیا آمدن فرزند بعدی همه محبت ها به بچه بزرگتر از بین میرود و مادرش او را رها میکند. این بچه باید خودش زندگی سخت و تنهایی را بیاموزد.

**کانگوروی قرمزیکی با محبت ترین مادران دنیا کانگوروهای قرمز هستند این موجودات سه فرزند خود را در یک زمان شیر می دهند. این سه فرزند از سه گروه متفاوت، بزرگ که دیگر میتواند تنها زندگی کند ولی به شیر مادر احتیاج دارد و دو گروه دیگر بچه هایی هستند که در کیسه او زندگی میکنند. این محبت در شرایط مناسب وجود دارد و با فرارسیدن خشکسالی بچه بزرگ رها میشود که در اکثرمواقع میمیرد و شیر بچه های کوچک نیز نصف می شود تا مادر بتواند زندگی کند.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1392/08/05
‏2013‏/10‏/27‏ 10:03:10 ق.ظ
05/08/1392
زن های عزیزو مهربان
بهترین مادر هستند
با عشق به فرزندان
بایک دنیا محبت
با فدا کاری خارق العاده
از فرزند دلبند خود محافظت میکند
در عالم هستی
زنها بهترینند
زیبا تراز مردان
خوش بین ترین هستند
هیچ باغی بدون گل
قشنگ و زیبا نیستش
هیچ فیلمی بدون زن
قابل دیدن نیستش
در سه ریال وداستان
باید که زن باشد
در زندگی هرکس
باید که زن باشد
در ذات این موجود
در خصلت زن ها
صداقت و صفا هست
تهرانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج