تکه‌های دانتل، یراق‌های گیپور و کمی خلاقیت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۲۱۲۰
۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۵
۵۴۳۱۶
قرار نیست همیشه انتخاب زیورآلات محدود باشد به طلا و جواهر و منتهی شود به قیمت‌های سرسام‌آور! شما به راحتی می‌توانید زیورآلاتی داشته باشید که در عین زیبایی متفاوتند، تکراری نیستند و مهم‌تر از همه ساخته دست خودتان.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: قرار نیست همیشه انتخاب زیورآلات محدود باشد به طلا و جواهر و منتهی شود به قیمت‌های سرسام‌آور! شما به راحتی می‌توانید زیورآلاتی داشته باشید که در عین زیبایی متفاوتند، تکراری نیستند و مهم‌تر از همه ساخته دست خودتان. زیورآلات پیشنهادی ما، همه این ویژگی‌ها را با هم دارند به علاوه اینکه کاملا به روز هستند. همان‌طور که می‌دانید این روزها لباس‌های ساده با یقه‌های کارشده دوباره روی کار آمده‌اند!

دستبند فقط همین!این هم یک دستبند که ترکیبی است از یک تکه پارچه دانتل، یک مهره‌شیشه‌ای و 2 حلقه ساده! تنها نکته‌ مهم در مورد ساخت آن هم اینکه وقت انتخاب سراغ تکه‌هایی بروید که بلندی آنها با سایز مچ‌تان هماهنگ باشد.


دست به قیچی شویدبرای ساختن این گردنبد سراغ یک یراق پهن بروید. یادتان باشد این مدل قرار است درست مثل یک گردنبند‌ طوقی شکل  دور گردن‌تان قرار بگیرد بنابراین در انتخاب طول مناسب دقت کنید. بعد یراق را از وسط و کاملا به طور قرینه 2 قسمت کنید. حالا باید دست به قیچی شوید  و تکه‌های اضافی یراق را طوری ببرید که قسمت جلویی پهن و تکه‌های پشتی آن باریک‌تر باشد.  فقط می‌ماند یک مهره برای وسط گردنبد و یک بست ظریف فلزی!


یک نوار زیبا!این بار باید کمی وقت بگذارید و یک نوار دانتل یک تکه و اتفاقا زیبا پیدا کنید آن هم به شرط اینکه دانتل انتخابی شما یک طرح مرکزی داشته باشد. حالا به یک مهره ترجیحا مروارید نیاز دارید و یک قفل ظریف!


به همین سادگی!برای ساخت یک گردنبد بلند که روی لباس یقه‌ايستاده​تان می‌افتد باید یک تکه دانتل بلند را در نظر بگیريد، یک مهره بزرگ به رنگ دلخواه‌تان، تعدادی مونجوق و یک روبان ساده بلند به همان رنگ. بعد به همین سادگی که در تصویر می‌بینید شروع کنید به ساختن!


یک حلقه دانتل!این بار 2 تکه قرینه از یک یراق گیپور را انتخاب کنید. بهتر است نوارها را بلند در نظر بگیرید. دقت کنید که این گردنبند باید کاملا دور گردن‌تان جا بگیرد. با استفاده از یک مهره یا مروارید آنها را به هم وصل کنید. حالا به یک زنجیر ظریف نیاز دارید که پشت گردن‌تان قرار می‌گیرد. می‌توانید چند تکه از این زنجیر را هم به مهره جلوی گردنبند آویزان کنید!


یقه کار شده!این هم یک مدل متفاوت که می‌تواند نقش یقه شومیز شما را بازی کند. برای ساختن آن هم فقط باید نوار دانتل انتخابی‌تان را طوری برش بدهید که اختلاف عرض داشته باشد و کاملا گوشه‌دار. در مورد زنجیر و حلقه‌های تزئینی هم که فقط باید کمی سلیقه به خرج بدهید!


قلب دانتل!در مورد گوشواره هم فقط باید به 2 تکه دانتل یک شکل فکر کنید. تکه‌های اضافی را از آن جدا کنید و اجازه بدهید فقط گل اصلی دانتل باقی بماند. بعد هم بروید سراغ حلقه‌های ظریفی که انتخاب کرده‌اید!
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر