آموزش آنلاین موسیقی؛ یک تیر و چندین نشان!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
استخدام_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۳۸۷۹۶
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
۱۲۷۶۹
آموزش آنلاین موسیقی و آموزش از طریق فیلم می‌تواند بازدهی بسیار بالایی داشته باشد، تنها اگر این فیلم‌ها با استاندارد جهانی تولید شده باشند. در این مقاله بخوانید و ببینید.

برترین‌ها: یادگیری موسیقی برای تمامی کسانی که به دنیای هنر علاقه دارند، می‌تواند سرشار از لذت و هیجان باشد. به همین دلیل هم شناخت بهترین روش‌های آموزش موسیقی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در این روز‌ها و با توجه به شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا، بازار آموزش‌های آنلاین بسیار گرم شده و در نتیجه بسیاری از افراد نیز ترجیح می‌دهند که در حوزه‌های مختلف آموزشی و یادگیری به برگزاری کلاس‌های آنلاین پناه ببرند. در این میان آموزش آنلاین موسیقی نیز به خوبی جای خود را در میان اهالی هنر باز کرده و پیش می‌رود. در این مطلب با شما هستیم تا در رابطه با مزایای آموزش آنلاین موسیقی برایتان بگوییم و شما را با جنبه‌های متفاوتی از آن آشنا کنیم.

آموزش آنلاین موسیقی؛ یک تیر و چندین نشان!

جدا از آنکه شیوع ویروس کرونا، موجب افزایش کلاس‌های موسیقی آنلاین شده، باید بگوییم که این نوع از کلاس‌ها به نوبه خود از مزایای بسیار زیاد دیگری نیز برخوردار هستند که همین موضوع باعث محبوبیت بالای آن‌ها شده است. در ادامه شما را با مزایای آموزش آنلاین موسیقی آشنا می‌کنیم:

هزینه مقرون‌به‌صرفه

از آن جایی که آموزش آنلاین موسیقی نسبت به کلاس‌های حضوری هزینه به مراتب کمتری دارد می‌توان آن را بسیار مقرون‌به‌صرفه دانست. از مهم‌ترین دلایل هزینه کمتر کلاس‌های آنلاین موسیقی، حذف هزینه‌های مربوط به رفت و آمد اساتید است. به همین دلیل هم اگر تصمیم دارید که در آموزش موسیقی، هزینه کمتری پرداخت کنید می‌توانید به خوبی روی کلاس‌های آنلاین حساب باز کنید.

امکان ضبط کلاس‌ها

یکی دیگر از مزایای مهم کلاس‌های آنلاین موسیقی آن است که هنرجو می‌تواند جلسات آموزشی را ضبط کرده و آن‌ها را نگهداری نماید. با این کار هر زمانی که بخواهند می‌توانند به فایل ذخیره‌شده بازگردند و آموزش‌ها را مجدداً مرور کنند. این یعنی شما می‌توانید با صرف هزینه برای یک کلاس، آن را چندین بار مرور کنید. در نتیجه طبیعی است که با آموزش آنلاین موسیقی، درک و یادگیری موسیقی به مراتب آسان‌تر خواهد بود.

تمرینات بعد از کلاس

معمولاً بسیاری از نکاتی که در کلاس‌های موسیقی آموزش داده می‌شوند نیازمند تمرینات آنی هستند. این در صورتی است که در کلاس‌های حضوری، وقتی هنرجو از آموزشگاه خارج می‌شود تا زمانی که به منزل برسد نمی‌تواند از تمرینات آنی بعد از کلاس استفاده کرده و یا به سراغ آن‌ها برود. در صورتی که با آموزش آنلاین موسیقی، چنین محدودیت‌هایی وجود ندارد و هنرجو می‌تواند با خیال راحت، بعد از به اتمام رسیدن کلاس آنلاین، تمرینات خود را انجام دهد.

آموزش آنلاین موسیقی؛ یک تیر و چندین نشان!

یادگیری مفیدتر

تحقیقات نشان داده که آموزش آنلاین موسیقی می‌تواند یادگیری را تا ۳۶ درصد در هنرجویان افزایش دهد. در این نوع از کلاس‌ها، هنرجو مواردی همچون خستگی، عجله، پراکندگی ذهنی و... را ندارد و در نتیجه می‌تواند بدون اتلاف وقت بسیاری، به یادگیری مفیدتری از موسیقی بپردازد. در کنار این از آنجایی که ارتباط چشمی استاد و هنرجو در کلاس‌های آنلاین بیشتر از کلاس‌های حضوری است، در نتیجه بازخورد بهتر و مفیدتری از این کلاس‌ها حاصل خواهد شد.

تغییر زمان کلاس

در رابطه با کلاس‌های حضوری، تمامی ساعت‌ها و زمان‌های مشخص‌شده برای کلاس، ثابت و غیر قابل تغییر هستند و اگر هنرجو به هر دلیلی نتواند در یکی از جلسات به موقع حاضر شود، مجبور است که به کلی از خیر آن جلسه بگذرد. این در حالی است که آزادی عمل هنرجو و همین‌طور استاد موسیقی در کلاس‌های آنلاین موسیقی به مراتب بیشتر خواهد بود. این یعنی اگر هنرجو و یا استاد، به هر دلیلی نتوانند به موقع در کلاس آنلاین حاضر شوند می‌توانند با یک هماهنگی ساده با یکدیگر، زمان کلاس را کمی عقب و یا جلو کنند. در نتیجه جلسه آموزشی آن‌ها نیز سوخت نخواهد شد.

امکان تنظیم دوربین

در کلاس‌های آنلاین موسیقی، شما می‌توانید دوربین لپ تاب، تلفن همراه و یا هر وسیله دیگری که از آن استفاده می‌کنید را به گونه‌ای تنظیم کنید که تنها در قسمت‌های موردنظر ساز قرار بگیرد. با این کار، استاد می‌تواند آموزش راحت‌تر و دقیق‌تری داشته باشد و هنرجو نیز می‌تواند جزئیات آموزشی را بهتر دیده و درک نماید. در کنار این، اگر به هر دلیلی نخواهید که چهره شما در تصویر مشخص باشد می‌توانید به راحتی، دوربین را به گونه‌ای تنظیم کنید که فرد مقابل از ظاهر شما چیزی نبیند.

آموزش آنلاین موسیقی؛ یک تیر و چندین نشان!

انعطاف‌پذیری در محتوا

از آنجایی که غالباً کلاس‌های آموزش آنلاین موسیقی به صورت فردی و خصوصی برگزار می‌شوند و برنامه‌ریزی دقیق و ثابتی از طرف آموزشگاه موسیقی ندارند، شما می‌توانید در رابطه با محتوای آموزشی نیز با انعطاف‌پذیری نسبتاً بالایی روبه‌رو شوید. این یعنی در صورتی که استاد و هنرجو به توافق برسند می‌توانند برخی از جلسات را رفع اشکال کنند و یا صرفاً به تمرین بپردازند. این یعنی امکان اصلاح و تغییر محتوای هر جلسه نیز وجود دارد و کنترل آن با توافق هنرجو و استاد خواهد بود.

نداشتن محدودیت مکانی

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای آموزش آنلاین موسیقی، عدم وجود محدودیت‌های مکانی است. این یعنی هر کدام از هنرجویان و یا اساتید می‌توانند در هر جایی که می‌خواهند به اینترنت وصل شوند و در کلاس آنلاین موسیقی شرکت کنند. این موضوع در رابطه با کلاس‌هایی که گروهی هستند از اهمیت به مراتب بالاتری نیز روبه‌رو خواهد بود، چراکه محدودیت ظرفیت مکانی کلاس وجود ندارد و فرد می‌تواند به راحتی در اتاق خود بنشیند و در کلاس آموزش آنلاین موسیقی شرکت کند.

کاهش زمان رفت و آمد

دیگر به جای آن که بخواهید ساعت‌ها در گرما و سرما و یا ترافیک‌های سرسام‌آور شهر، وقت خود را تلف کنید تا به آموزشگاه موسیقی برسید می‌توانید به راحتی در خانه خود بنشینید و در کلاس‌های آموزش آنلاین موسیقی شرکت کنید. طبیعی است که این موضوع می‌تواند در صرفه‌جویی زمان شما تأثیر بسیاری داشته باشد. این موضوع به ویژه برای کسانی که از مشغله بسیار بالایی برخوردار هستند و نمی‌توانند ساعت‌های خود را در ترافیک تلف کنند می‌تواند مزیت بسیار مهمی به شمار آید.

آموزش آنلاین موسیقی؛ یک تیر و چندین نشان!

علاوه بر این، عدم نیاز به رفت و آمد در این کلاس‌ها برای کسانی که در سایر شهرستان‌ها هستند و نمی‌توانند به راحتی در کلاس‌های حضوری شرکت کنند نیز بسیار مهم است و می‌تواند کیفیت آموزش آن‌ها را به مراتب افزایش دهد. به خاطر داشته باشید که عدم نیاز به رفت و آمد در کلاس‌های آموزش آنلاین موسیقی، دیگر هزینه‌های مربوط به رفت و آمد شما نیز به مراتب کاهش بسیاری پیدا می‌کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر