چند ترفند زبان بدن که شما را نزد دیگران محبوب می‌کند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۵۸۳۶۶
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
۱۰۵۱۲
همه ما دوست داریم که در جمع‌های دوستانه، محیط کار و روابط عاطفی مان فردی محبوب باشیم. اما محبوب بودن هم ساده به دست نمی‌آید. در واقع شما برای این که در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی به نظر آیید، باید برخی نکات را رعایت کنید. شما به راحتی می‌توانید با زبان بدن تان و برخی از رفتار‌های ساده، اعتماد طرف مقابل تان را به دست آورید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: همه ما دوست داریم که در جمع‌های دوستانه، محیط کار و روابط عاطفی مان فردی محبوب باشیم. اما محبوب بودن هم ساده به دست نمی‌آید. در واقع شما برای این که در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی به نظر آیید، باید برخی نکات را رعایت کنید. شما به راحتی می‌توانید با زبان بدن تان و برخی از رفتار‌های ساده، اعتماد طرف مقابل تان را به دست آورید. اگر می‌خواهید این راز‌ها را بدانید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

با زبان بدن تان نزد دیگران محبوب شوبد

مانند یک دوست رفتار کنید

دیگران در نگاه اول می‌توانند تشخیص دهند که شما فردی مهربان و صمیمی هستید یا خیر. اگر شما بتوانید این حس را به آن‌ها منتقل کنید، ارتباط موثرتری برقرار خواهید کرد؛ بنابراین سعی کنید به گونه‌ای رفتار کنید که طرف مقابل تان شما را مانند یک دوست تصور کند. اما چگونه؟ یکی از کار‌هایی که می‌توانید برای انتقال حس دوستی به طرف مقابل تان انجام دهید، این است زمانی که دارید به صحبت‌های او گوش می‌کنید، لبخند بزنید و به نشانه تایید سر تکان دهید. همین زبان بدن شما باعث می‌شود که طرف مقابل با شما حس راحتی بیشتری داشته باشد.

با کار‌های کوچک حمایت تان را نشان دهید

یکی دیگر از کار‌هایی که شما را در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی جلوه می‌دهد، کمک کردن به دیگران است. شما به راحتی و با انجام کار‌های کوچکی می‌توانید حمایت خود را به طرف مقابل تان نشان دهید. یک کار کوچک، مانند آوردن یک لیوان آب یا گرفتن و آویزان کردن کت یا مانتوی طرف مقابل، می‌تواند از شما شخصیتی محبوب بسازد. اگرچه این کار‌ها کوچک اند، اما تاثیر عمیقی روی دیگران خواهند گذاشت.

در مورد او بیشتر بدانید

هر یک از ما داستان زندگی خودمان را دارید. حتی اگر شما انکار کنید که تمایلی به تعریف کردن داستان زندگی تان برای دیگران ندارید، باز هم ته دلتان چیز دیگری می‌گوید. زمانی که فردی به داستان زندگی تان علاقمند می‌شود و مشتاق است تا از آن بیشتر بداند، به طور ناخودآگاه به شما احساس خاص بودن دست می‌دهد و تحت تاثیر قرار خواهید گرفت. از این رو، اگر شما هم می‌خواهید که دیگران را تحت تاثیر قرار دهید، از علاقمندی آن‌ها سوال کنید، از آن‌ها بپرسید که به چیزی در زندگی شان افتخار می‌کنند و غیره... حتی اگر آن‌ها درد و دلشان باز شد و از تلخی‌های زندگی شان برایتان گفتند، با گفتن جمله «شرایط سختی را گذرانده ای، درکت می‌کنم» با او همدردی کنید. با همین کار‌های کوچک، محبوبیت تان نزد طرف مقابل دو چندان خواهد شد.

صاف بنشینید

زبان بدن شما می‌تواند سیگنال‌های مختلفی را به طرف مقابل منتقل کند. اما چه زبان بدنی داشته باشیم که مورد قبول اطرافیان قرار گیرد؟ یکی از مهمترین موارد این است که خودتان را ریلکس نشان دهید. اگر شما ریلکس باشید، طرف مقابل تان هم احساس آرامش و راحتی خواهد کرد. سعی کنید که صاف بنشینید، شانه هایتان را به عقب نگه دارید، سرتان را بالا بگیرید و اعتماد به نفس داشته باشید. اگر خودتان را جمع کنید، بدین معنی ست که به طرف مقابل تان اعتماد ندارید. البته اگر مجبورید که ساعات طولانی در این حالت بمانید، اگر همان ابتدای مکالمه به زبان بدن تان دقت کنید و پیغام مثبت را به فرد روبه رویتان منتقل کنید، تاثیر خود را گذاشته اید و پس از آن می‌توانید راحت‌تر عمل کنید.

در مقابل او گارد نگیرید

آیا زمانی که از دست کسی عصبانی می‌شوید یا نسبت به کسی گارد می‌گیرید، به زبان بدن تان توجه کرده اید؟ زمانی که شما حس ناامنی نسبت به طرف مقابل تان دارید، اگر دقت کرده باشید، دست هایتان را در سینه جمع می‌کنید. این حرکت بدین معنی ست که شما حالت دفاعی به خود گرفته اید. اما بدانید که این حالت، این پیغام را به طرف مقابل تان منتقل می‌کند که شما احساس امنیت ندارید؛ بنابراین اگر می‌خواهید که ارتباط موثرتری با طرف مقابل تان برقرار کنید، دست هایتان را پایین بندازید و خودتان را ریلکس نشان دهید.

آینه طرف مقابل تان باشید

حتما متوجه شده اید که ما با آدم‌هایی که شبیه ما لباس می‌پوشند، شخصیتی مشابه ما دارند و مانند ما رفتار می‌کنند، احساس راحتی بیشتری می‌کنیم؛ بنابراین در زمان‌هایی که می‌خواهید خودتان را نزد فردی محبوب نشان دهید، سعی کنید که تا جای ممکن خودتان را شبیه به او کنید. حتما لازم نیست که مانند او لباس بپوشید، همین که سعی کنید زبان بدن او را دنبال کنید، کافی ست. مثلا اگر طرف مقابل تان برای دیدن تصویری روی میز خم شد، شما هم خم شوید یا زمانی که به صندلی اش تکیه داد، شما هم تکیه دهید. همین رفتار‌ها باعث می‌شود که او به شما احساس نزدیکی بیشتری کند.

ترفند‌های زبان بدن که شما را نزد دیگران محبوب می‌کند

با لبخند وارد شوید

مادر ترزا می‌گوید: «صلح با لبخند آغاز می‌شود.» و واقعا هم درست گفته است. مردم تمایل دارند به افرادی که لبخند میزنند، نزدیک شوند، زیرا آن‌ها به طور غریزی به سمت احساسات مثبت و شادی جذب می‌شوند. زمانی که شما وارد اتاقی می‌شوید، بهتر است که لبخند بزنید. همین حرکت ساده برایتان معجزه می‌کند و مردم به سمت تان جذب می‌شوند.

به زاویه ایستادن تان دقت کنید

تحقیقات علمی ثابت کرده که حتی زاویه ایستادن شما نیز روی طرف مقابل تان تاثیرگذار است. اگر شما دقیقا روبه روی طرف مقابل تان بایستید به طوری که بتوانید ۱۰۰% روی او تمرکز کنید، بیشترین تاثیر را روی او گذاشته اید. اما اگر کمی زاویه ایستادن یا نشستن تان فرق کند، مثلا پاهایتان به سمت دیگری باشد، حس ترس، ناامنی و عدم اعتماد را به او منتقل کرده اید. پس اگر می‌خواهید محبوب باشید، به زاویه ایستادن یا نشستن تان دقت کنید.

پاهایتان را به عرض لگن باز کنید

طرز قرار گرفتن پاهای شما نیز می تواند تاثیر زیادی روی دیگران بگذارد. این یک علم دقیق نیست، اما معمولا نزدیک هم بودن پاها حاکی از ناامنی است، در حالیکه فاصله داشتن آنها از هم نشاندهنده‌ اعتماد به نفس است. نزدیک بودن و دور بودن بیش از اندازه‌ی پاها از هم، می‌‌تواند بازتاب بدی روی طرف مقابل تان داشته باشد. بنابراین سعی کنید پاهایتان به اندازه‌ عرض لگن یا کمی بیشتر، از هم فاصله داشته باشند.

به چشم‌های طرف مقابل تان نگاه کنید

چشم‌های شما هزاران حرف و پیام را می‌تواند به طرف مقابل تان منتقل کند. زمانی که شما با فردی که روبه رویتان نشسته صحبت می‌کنید، باید با او تماس چشمی داشته باشید. اگر از نگاه کردن در چشم‌های او خودداری کنید، او احساس می‌کند که شما در حال پنهان کردن چیزی هستید؛ بنابراین هنگام صحبت کردن یا شنیدن حرف‌های او، تماس چشمی را فراموش نکنید. البته یادتان باشد که از زل زدن مدام نیز بپرهیزید، زیرا این حالت هم طرف مقابل را معذب خواهد کرد.

منبع: vixendaily

پردیس بختیاری
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1398/02/22
تو ایران فقط با خودپرداز کار کنید ، همه عاشقتون میشن و جذاب ترین مرد هستید ....
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
تو کوتاه مدت اره
بدون نام
Netherlands
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
ملت بدبختن چاره دیگه ای ندارن
نیل
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
جووووونم لایککککککککک
مایه داری از سرو کولت قشنگ بالا میرن . این ترفند محبوب شدن واسه اونور آبی هاست، اینور خوب جواب نمیده. آره فداتشم;-)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
آفرین مارسلو.تو جامعه ما فقط پول داداش فقط پول.شما زشت ترین، گندترین،دزدترین وخلاصه حیوون وحشی هم باشی وقتی پول داشته باشی جماعت ظاهربین تو رو فرشته میبینن .مثل بت میپرستنت.تف به این روزگار تف
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1398/02/22
شاید زیاد مرتبط نباشه اما یکی دو مورد اول رو که خوندم یاد خودم افتادم که وقتی با نگاه مهربان به حرفهای کسی گوش میدم و یا با احترام کامل و رفتارهای اینچنینی رفتار میکنم طرف مقابل رفتار منو به علت زیادی خوب بودن خودش برداشت میکنه و این آزار دهنده ست
پاسخ ها
مهناز
United States
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
خب برای همین گفته این طوری رفتار کنید تا به طرف مقابل حس خوب بودن دست بده نه به خودت
وقتی به کسی حس خوب بودن بدی اون عاشق صحبت کردن و دیدن دوباره تو میشه تا دوباره اون حس خوب رو تجربه کنه
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1398/02/25
زیادم با طرفتون خوب نباشید ک فکر کنه چ خبره
زیاد ک باشی زیادی میشی...
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/04/13
من فقط اینو میدونم تا قبل از اینکه وارد هر نوع رابطه ای بشم کتابهای روانشناس زیادی میخوندم و نمیشه گفت اصلا به دردم نخورده ولی وقتی وارد روابط جدی شدم ازدواج کردم طلاق دادم یا طلاق کرفتم و دو باره ازدواج کردم متوجه شدم تجربه رو نمیشه در کتابها پیدا کرد تجربه یک چیزیه که برای من و اون بوجود میاد و برای من و تو تجربه ای دیگر است الان از تجربیاتم استفاده میکنم با وجود مشکلات زیاد مالی و روحی زندگی خوبی داریم یک دختر خوب هم تونستم تربیت کنم که همه مشکلاتشو بهم میگه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
ایرانیان-فوتراصلی222
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر