لباس آقایان با وقار و شیک
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۷۶۳۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۵
۷۳۴۴۵
یکی از بهترین انتخاب‌ها برای آقایان رسمی پوش در روزهای زمستانی، داشتن کت تک است؛ به خصوص کت‌های تک با پارچه‌های پشمی که در برابر سرما هم از شما محافظت می‌کنند.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل:

کت تک، راز شما

1. یکی از بهترین انتخاب‌ها برای آقایان رسمی پوش در روزهای زمستانی، داشتن کت تک است؛ به خصوص کت‌های تک با پارچه‌های پشمی که در برابر سرما هم از شما محافظت می‌کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های کت‌های تک پشمی، داشتن بافت درشت است که از میزان رسمی بودن آنها می‌کاهد و حالتی اسپرت و نیمه رسمی می‌دهد. نمونه‌های طرحدار و چارخانه این کت‌ها هم بسیار متداول است. مدل‌های طرحدار به مراتب اسپرت‌تر هستند و انتخاب خوبی برای آقایان اسپرت پوش محسوب می‌شوند. این مدل کت‌های زمستانی، دست شما را برای انواع ست‌های زمستانی باز می‌گذارد. در انتخاب رنگ سراغ یکی از رنگ های خنثی مانند خاکستری، مشکی و... بروید که محدودیت رنگ هم برای ست کردن ایجاد نکند.2. چنین کتی را می‌توانید با پیراهن و پلیور یا هر دو اینها ست کنید. این انتخاب را به عهده درجه حرارت هوا بگذارید؛ در روزهای  معمولی و نه چندان سرد، فقط پیراهن، در روزهای سرد، پلیور ودر روزهای خیلی سرد، ترکیب پیراهن و پلیور را امتحان کنید. برای زیر کت، پلیورهای ساده انتخاب بهتری هستند. از طرف دیگر چون کت برای شما تیپی کلاسیک می‌سازد، می‌توانید سراغ پلیورهایی که طرح کلاسیک دارند، بروید. پلیورهایی با طرح های لوزی معروف به اسکاچ انتخاب خوبی هستند. اگر کت با رنگ خنثی انتخاب کرده باشید، حالا دست شما در انتخاب پلیورباز است و می‌توانید رنگ‌های مختلف را امتحان کنید اما دقت کنید که رنگ‌های خاص مثل بنفش، قرمز و... در خاص کردن تیپ شما نقش مهمی دارند.

3. برای چنین ستی احتیاج به شلوار پشمی دارید تا ست شما در جنس و نوع پارچه هم تناسب داشته باشد. شلوارهای کتان انتخاب خوبي نیستند ولی چنین ستی با شلوار جین هم هماهنگی دارد. فقط در روزهای سرد پوشیدن شلوار جین چندان انتخاب خوبی نیست چون نه تنها در برابر سرما از شما محافظت نمی‌کند بلکه برودت هوا را به بدن منتقل می‌کند.


اسپرت با کت

1. کت‌های اسپرت شما نقش لباس 4 فصل را دارند. در تمام فصول سال با عوض کردن، لباس زیر کت می‌توانید از این کت‌ها استفاده کنید، به‌خصوص اگر کت اسپرت شما رنگ تیره داشته باشد، در زمستان کارایی زیادی دارد. این نکته را بدانید که ست مشکی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای زمستان است.2. پوشیدن کت با پلیورهای یقه اسکی، یکی از کلاسیک‌ترین تیپ‌های زمستانی است. یکی از آن تیپ‌هایی که شیکی و وقار خودش را از دست نمی‌دهد اما بهتر است برای امروزی کردن این ست، پلیور و کت خود را در یک رنگ انتخاب کنید. این ست علاوه بر شیک بودن، یکی از گرم‌ترین ست‌هاست که از شما در برابر سرمای زمستانی به خوبی محافظت می‌کند.

3. کت و پلیورهای یقه اسکی را حتما با شلوار جین بپوشید چون شلوارهای پارچه‌ای، این ست را به شدت کلاسیک می‌کند و شما را شبیه مرد سالخورده و جاافتاده‌ای نشان می‌دهد اما شلوار جین حس و حال جوانانه و اسپرتی یه این ست می‌دهد. دست شما در انتخاب رنگ شلوار جین باز است اما شلوار جین به رنگ روشن انتخاب بهتری است چون تیرگی رنگ‌های بالاپوش را می‌شکند. تضاد میان این دو یکی از دلایل زیبایی این ست به شمار می‌آید.


گرم مانند کاپشن

1. در بسیاری از روزهای سال، هیچ تن‌پوشی مانند کت قدرت محافظت از شما در برابر سرما را ندارد. پوشیدن کاپشن برای کسانی که باید با تیپ رسمی در محل کار حاضر شوند، انتخاب خوبی نیست اما این افراد می‌توانند سراغ یک گزینه بینابین بروند؛ کاپشن‌هایی که در طراحی و دوخت آنها از کت الهام گرفته شده است. یقه‌دار بودن و داشتن فرمی برش خورده از ویژگی این کاپشن‌هاست. این مدل کاپشن‌ها دست شما رابرای انواع ست بازمی‌گذارد و می‌توانید آن را با انواع پیراهن وپلیور بپوشید. برای روزهای سرد زمستانی، پوشیدن لباس‌هایی بارنگ تیره، احساس گرمای بیشتری در شما ایجاد می‌کند و انتخاب سنجیده‌تری است. از سوی دیگر چون امکان شست‌وشوی مدوام کت و کاپشن میسر نیست، انتخاب آنها در رنگ تیره معقول‌تر است.2. با داشتن چنین کاپشنی می‌توانید به راحتی ست رسمی و مردانه خودتان را بپوشید. انواع شلوارهای رسمی که برای حضور در محل کار می‌پوشید، با این لباس هماهنگی دارند اما یکی از بهترین انتخاب‌ها، شلوارهای مخمل هستند چون هم گرمای لازم برای روزهای سرد سال را دارند و هم حالت نیمه‌رسمی و نیمه اسپرت دارند.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
-
11:36 - 1392/11/04
اینا کدومشون شیییکو با وقار بوووود؟؟؟؟؟؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1392/11/05
نمردیما معنی خوشتیپیا فهمیدیم
United States
03:36 - 1392/11/07
ya khosh tip nadidin ya khosh tip ndmidunid be chi migan.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر