خوش‌لباس‌ترین بانوی زمستان باشید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۸۵۴۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۹
۶۸۷۶۰
در سبک پوشش اول اصول و قواعد یک ظاهر زمستاني حکمرانی می‌کند، آن هم وقتی قرار است با شکل و شمایلی رسمی‌تر در جامعه ظاهر شویم و در سبک پوشش دوم هدف رسیدن به ظاهری کاربردی‌تر و مناسب برای استفاده‌های روزمره است.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: در سبک پوشش اول اصول و قواعد یک ظاهر زمستاني حکمرانی می‌کند، آن هم وقتی قرار است با شکل و شمایلی رسمی‌تر در جامعه ظاهر شویم و در سبک پوشش دوم هدف رسیدن به ظاهری کاربردی‌تر و مناسب برای استفاده‌های روزمره است البته با در نظر گرفتن یک شرط مشترک در هر دو پوشش، آن هم اینکه چطور خوش‌لباس‌ترین بانوی زمستان 92 باشیم.

هارمونی زمستانی

-  لونالون این ترکیب را بر پایه تناژهایی از رنگ کرم و قهوه‌ای انتخاب کرده است؛  طیف رنگی مناسب و کاربردی برای فصل زمستان و اتفاقا مورد پسند اغلب خانم‌ها.

-  مخمل یکی از پارچه‌های اصلی پیشنهادی طراحان مطرح جهانی برای پوشش‌های زمستانی در زمستان 2014،2013 است. پالتوی پیشنهادی هم برای همراهی با این اتفاق و هماهنگی با سبک پوشش مطرح جهانی پالتویی از جنس مخمل با طرح پوست ماری است.

-   انتخاب پارچه‌ای مخمل با طرح پوست ماری علاوه بر هماهنگی با سبک پوشش جهانی حتی بدون در نظر گرفتن نوع ‌برش‌ها و فرم نهایی طراحی، ظاهری کاملا رسمی به پالتو داده است اما در عین حال فرم یقه (یقه انگلیسی بزرگ)، برش کمر و ... همه از فاکتورهایی است که به هرچه رسمی‌تر شدن فرم نهایی این پالتو کمک می‌کند.-   همان‌طور که از یک پالتوی مناسب برای حاضر شدن در قرارهای رسمی انتظار می‌رود، برش‌های این مدل در قسمت بالاتنه کاملا جذب طراحی ‌شده‌اند اما این برش‌ها در قسمت کمر به پایین کمی آزاد می‌شوند و یک برش فون را تداعی می‌کنند. مغزی‌دوزی‌های مانتو و دکمه‌های مخمل کبریتی که با رنگ اصل پارچه هماهنگ هستند همه نشان از رسمی بودن این پالتو دارند.

-   گروه لونالون در این ترکیب سراغ روسری رفته است چرا که انتخاب روسری ضمن هماهنگی بیشتر با این سبک پوشش بر رسمی بودن کار هم تاکید می‌کند.

-   استفاده از دستکش چرم ضمن زیباتر نشان دادن این سبک پوشش یک انتخاب کاربردی برای روزهای سرد زمستانی است.

-   کفش پیشنهادی در این ترکیب یک کفش نیم‌ساق از جنس جیر ‌و لژدار با پاشنه‌ای پهن است؛ مدلی کاملا به روز و پیشنهاد اغلب طراحان مطرح جهانی برای زمستان امسال.

-   کیف چرم صندوقی با دسته‌های کوتاه هم پیشنهاد دیگری است که به رسمی و در عین حال به روز بودن این ترکیب کمک می‌کند. این کیف ترکیبی از دو رنگ قهوه‌ای تیره و روشن است که با کفش کرم و شلوار قهوه‌ای که پیشنهاد شده است، ترکیب هماهنگ و چشم‌نوازی ایجاد کرده است.

رنگ‌هایی گرم در زمستانی سرد!

این ترکیب یک ترکیب زمستانه است و همان‌طور که قبلا هم اشاره شد، برای استفاده‌ روزمره تعریف شده است اما همان‌طور که می‌بینید در شکل و شمایلی کاملا متفاوت از تصویری که ما از یک پوشش معمول زمستانه در ذهنمان داریم! محور اصلی این ترکیب استفاده از تنوع رنگی در پوشش است. گروه لونالون در ترکیب رنگ‌های پیشنهادی سراغ رنگ‌هایی هماهنگ با فصل زمستان رفته است البته با در نظر گرفتن قواعدی چون هماهنگ بودن رنگ‌های انتخابی با رنگ پوست و ... به عنوان معیارهای اصلی انتخاب. در نهایت باید گفت در این سبک پوشش ترکیب رنگ اتفاق اصلی است.

-   این مانتو یک مانتوی زمستانه است و به خاطر تنه آزاد و آستین‌های کاملا گشادی که دارد یک مدل مصرفی و در عین حال بسیار راحت برای استفاده‌ روزمره است.

-    در طراحی این مدل همان‌طور که از برش‌های آزاد و آستین‌های گشاد آن پیداست از پوشش‌های بانوان شرقی الهام گرفته شده است.-   این مدل ترکیبی است از 2 رنگ نارنجی البته از نوع پررنگ و لعابش و رنگ آبی. بدنه اصلی مانتو که به رنگ نارنجی انتخاب شده نوعی پارچه پشمی است که ضمن هماهنگی ظاهری با فصل، گرمای لازم برای در امان ماندن از سرمای روزهای زمستانی را هم دارد. خرج کار آن هم که در حقیقت اتفاق اصلی در طراحی این مدل است نوعی پارچه دانتل با گل‌های مخمل است و به رنگ آبی است. لازم به یادآوری است که استفاده از پارچه‌های مخمل و دانتل‌های کار شده یکی از ایده‌های اصلی در طراحی‌های جهانی در پاییز و زمستان 2013 بوده و هست بنابراین با انتخاب این سبک در زمستان 92 می‌توانید متفاوت و کاملا به روز بپوشید.

-   شال پیشنهادی در این ترکیب یک شال زمستانه به رنگ زرد است که علاوه بر هماهنگی با ترکیب رنگ مانتو با سن و سال هم کاملا سازگار است.

-   کیف پیشنهادی در این ترکیب هم برای هماهنگی بیشتر و ایجاد هارمونی با رنگ‌های استفاده شده در کار همچنان به رنگ زرد انتخاب شده است.

-   ترکیب رنگ آبی، نارنجی در این مدل و رنگ زردی که برای کیف و شال در نظر گرفته شده، باعث شده در نهایت ویژگی اصلی این سبک پوشش که پیشنهاد گروه لونالون برای متفاوت ظاهر شدن در روزهای سرد زمستانی است، ترکیب رنگ زنده آن باشد. ترکیب رنگی گرم که در روزهای سرد زمستان نشان از گرما و نشاط رنگ‌های طبيعت پاییز دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
ایرانیان-فوتراصلی222