واکنش کونته به احتمال جذب زلاتان در ژانویه
۹۲۰۱۴۳
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸
۲۸۰۷
آنتونیو کونته، سرمربی اینتر صحبت کردن در مورد زلاتان را بی احترامی به بازیکنان تیمش توصیف کرد.

ورزش سه: قرارداد زلاتان با لس آنجلس گلکسی رو به اتمام است و اخیرت شایعاتی در مورد احتمال بازگشت او به سری آ و پوشیدن لباس اینتر مطرح شده است. آنتونیو کونته پیش از دیدار مقابل ساسولو، در مورد شرایط تیمش، زلاتان و مصدومیت اخیر الکسیس سانچس صحبت کرد.

آنتونیو کونته گفت: "من بسیار آرام هستم زیرا بازیکنان اینتر بسیار خوب، با تعهد، میل به پیروزی و عزم و اراده بسیار تمرین کرده اند. وقتی این مسائل را می بینید باید آرام باشید. ما بهتر می شویم و بهبود یافته و بعد از شکست این مشکلات مقابل یووه و بارسا باید قوی تر برگردیم. ما باید هماهنگ باشیم، در زمین بازی و تمرینات به ثبات نیاز داریم و این همان چیزی است که من می خواهم.

واکنش کونته به احتمال جذب زلاتان در ژانویه

ممکن است اینتر در بازی بعدی خود پیروز شود و یا این اتفاق رخ ندهد، اما نکته مهم این است که تمایل زیادی برای کسب سه امتیاز این کار وجود دارد و من این را هر روز می بینم. به تک تک بازیکنان تیم اعتماد دارم و به آنها خوش بینم، زیرا این جمع همان بازیکنانی هستند که خودم تصمیم به جذب آنها گرفته و خودم خواستم در اینتر باقی بمانند.

اخبار انتقال زلاتان ابراهیموویچ: "صحبت در مورد سایر بازیکنان در این مقطع می تواند باعث بی احترامی به بازیکنانم و عملکرد آنها شود. ایبرا یک بازیکن خارق العاده است و من احترام زیادی برای او قائل هستم. نام زلاتان در تاریخ فوتبال باقی خواهد ماند ، اما من به بازیکنانم نیز اعتماد داشته و احترام می گذارم.

مصدومیت الکسیس سانچس: "وی با اشتیاق فراوان به اینتر پیوست تا دوباره توانایی های خود را مورد سنجش قرار دهد و به همین دلیل نیز برای او متاسفم. او سخت تلاش کرده بود تا سانچسی شود که ما می شناختیم و وقتی زمان برداشت محصول رسید، سانچس آسیب دید و من واقعا برای وی ناراحت و متاسف هستم. گاهی بعضی اتفاقات باعث می شوند که شما متحدتر و قوی تر بشوید و شما باید در اتفاقات تلخ سربلند بمانید."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج