خانم ها همسرتان را غافلگیر کنید!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۲۶۷
۲۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۱
۹۷۷۴۷
این بار برای شما دو راهنمای درست و حسابی داریم؛ راهنمای اول برای اینکه ترکیب لباس‌های انتخابی‌تان فاکتوری بسیار مهم داشته باشد که آن هم چیزی نیست جز راحتی و راهنمای دوم برای آنکه ظاهرتان شادی‌وشور لازم برای یک قرار شام دوستانه را داشته باشد.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: این بار برای شما دو راهنمای درست و حسابی داریم؛ راهنمای اول  برای اینکه ترکیب لباس‌های انتخابی‌تان فاکتوری بسیار مهم داشته باشد که آن هم چیزی نیست جز راحتی و راهنمای دوم برای آنکه ظاهرتان شادی‌وشور لازم برای یک قرار شام  دوستانه را داشته باشد به خصوص وقتی قرار است همسرتان را کاملا غافلگیر کنید.

یک خرید به یادماندنی

در این ترکیب لونالون  یک ظاهر غیررسمی(کژوال) را برای شما تدارک دیده است. با این هدف که نشان دهد بر خلاف تصور عموم غیررسمی پوشیدن به این معنا نیست که خوش‌پوشی را فراموش کنیم،  بلکه فقط قرار است لباس‌هایی انتخاب کنیم که در آنها احساس راحتی بیشتری داشته باشیم. به عبارت دیگر می‌شود لباس را طوری انتخاب کرد که در عین حال که شیک و زیبا به نظر می‌رسد احساس راحتی را هم به خود فرد و حتی  دیگران القا کند. معمولا برای خرید، قرار صبحانه یا ناهار یا حتی شام غیر رسمی مي‌توان سراغ چنین ظاهری رفت.

- اولین فاکتور لباس غیررسمی راحتی اين است كه لباس غیر رسمی باید طوری باشد که بدن آزادانه در آن امکان حرکت داشته باشد. بر همین مبنا بارانی پیشنهادی لونالون فرم آزادی دارد که در عین زیبایی احساس راحتی را هم به  فرد می‌دهد. با انتخاب این مدل به راحتی می‌توانید راه بروید  و حتی بدوید.

- شال به طور کلی و به ذاتا،  انتخابی غیر رسمی است بنابراین در این ترکیب جواب می‌دهد.

- شلوار پیشنهادی در این ترکیب شلوار جین  است. عموما شلوار جین به عنوان شلوار غیررسمی و در عین حال راحت شناخته می‌شود.- شلوار پیشنهادی لونالون علاوه بر امتیاز جین کاملا راسته و کمی هم گشاد است بنابراین راحتی بیشتری دارد.

- کیف پیشنهادی در این ترکیب کیفی است که نه دسته‌های خیلی بلند دارد که بخواهد توی دست بچرخد نه خیلی کوتاه که یک دست را درگیر کند. فرم دسته‌های این کیف اجازه می‌دهد که راحت روی شانه بایستد و دو دست هم کاملا آزاد باشد. اندازه کیف هم مناسب است؛ نه خیلی کوچک که حالت معمول کیف‌های شب باشد و نه خیلی بزرگ که دست و پاگیر باشد و در عین حال برای همه وسایل ریز ودرشتی که ممکن است در طول روز مورد نیاز باشند، جا دارد.

- کفش پیشنهادی، کفشی بدون پاشنه است که هم راحت است و هم اینکه به دليل راحتی در راه رفتن  امکان فعالیت بیشتر را هم فراهم می‌کند.

- جنس آیتم‌های انتخاب شده در این ترکیب  برای اواخر فصل زمستان و اوایل فصل بهار در نظر گرفته‌شده‌‌ است. رنگ‌های انتخاب شده هم دقیقا با همین ویژگی یعنی برای آب و هوای معتدل در نظر گرفته شده‌. یعنی نه آنقدر روشن است که حس تابستانی و خنکی را ایجاد کنند و نه چندان تیره که حال و هوای زمستان را تداعی کنند.

- رنگ‌های انتخابی همه رنگ‌هایی هستند که در طبیعت وجود دارند. بنابراین حس درونی ما به صورت ناخودآگاه با این رنگ‌ها آشناست. این  رنگ‌ها به دلیل همین طبیعی بودن حس آزادی هم درفرد ایجاد می‌کنند.

- رنگ بارانی قهوه‌ای است البته قهوه‌ای که کمی رنگ سبز در خودش دارد. کیف و کفش پیشنهادی به رنگ شتری انتخاب شده. شتری هم ترکیبی است از رنگ قهوه‌ای با کمی رنگ قرمز و زرد. رنگ قهوه‌ای که هماهنگی کلی را ایجاد می‌کند و رنگ زرد هم با تضاد ظریفی که ایجاد می‌کند باعث تنوع و از بین رفتن یکنواختی این ترکیب می‌شود.

- با کمی دقت می‌بینیم که شلوار جین هم ته رنگ سبز و زرد دارد و به همین دلیل کاملا با این ترکیب هماهنگ است.


یک قرار شاد!

این ترکیب تلفیقی است از یک پوشش رسمی و غیررسمی. وقتی پای یک قرار شاد در میان است، مثلا یک دعوت شام که قرار است همسرتان را کاملا غافلگیر کند، باید سراغ ترکیبی بروید که چیزی بین یک پوشش رسمی و غیر‌رسمی (همان نیمه‌رسمی خودمان)  باشد. ضمن اینکه پرانرژی و شاد هم باشد.

- بر اساس همین قاعده آیتم‌های انتخابی دارای یکسری خصوصیات رسمی‌ هستند و یکسری خصوصیات غیررسمی که ترکیب‌ آنها در کنار همدیگر ما را به ظاهر نیمه‌رسمی که می‌خواهیم، می‌رساند.

- شال در ذات خودش یک آیتم غیررسمی است اما بسته به جنس و طرحی که برای آن انتخاب می‌شود می‌تواند کمی تا قسمتی نیمه‌رسمی هم به نظر بیاید. درست مثل شال ساده‌ و تک رنگ سرمه‌ای که لونالون در این ترکیب انتخاب کرده است.- پیراهنی که زیر مانتو استفاده شده به خاطر یقه بلند و آستين‌های دکمه‌دارش  فرمی کاملا رسمی دارد اما پاپیونی که روی آن بسته شده  این حالت رسمی را شکسته و به آن تنوع خاصی داده است. به خصوص که پاپیون انتخابی لونالون به دليل تنوع رنگ و نقش‌ونگاری که روی آن کار شده حالتی کاملا  فانتزی پیدا کرده است. در نتیجه وقتی در کنار بلوز رسمی قرار می‌گیرد از  فرم رسمی آن می‌کاهد و به آن حسی مملو از شادی و انرژی می‌دهد. فرم فانتزی پاپیون حتی به شما اجازه می‌دهد که از آن به عنوان انتخابی متفاوت به جای گردنبندهای معمول استفاده کنید.

- فرم کلی مانتوی پیشنهادی  چیزی است بین مانتوی رسمی و غیررسمی. یک سوی یقه مانتو یقه انگلیسی و کاملا کلاسیک و رسمی است و سوی دیگر آن یقه 7 ساده که حالتی ساده دارد. ترکیب این دو فرم ما را به آنچه می‌خواهیم یعنی تلفیقی از  فرم رسمی و غیررسمی می‌رساند.

- طراحی کلی مانتو یک مانتوی ساده و کاملا راسته است و همین حالتی رسمی به آن داده است؛ اما برش‌های متفاوت پایین مانتو(یکی صاف و کاملا کلاسیک و دیگری کج و  به عبارتی مدرن) حالتی غیررسمی  در مانتو ایجاد کرده‌ است.  نتیجه ترکیب این دو فرم رسمی و غیررسمی هم می‌شود همان قالب نیمه‌رسمی مورد نظر ما.

- شلوار جین پیشنهادی لونالون هم یک نمونه کاملا کژوال(غیر رسمی) است  ولی فرم فیت‌کات آن، تا حدی  از حالت غیررسمی شلوار جین کاسته  و دقیقا به همین دلیل است که مي‌توان در کنار یک آیتم رسمی از آن استفاده کرد.

- کفشی که برای این ترکیب در نظر گرفته شده ورنی است؛ جنسی کاملا کلاسیک و مناسب ترکیب‌های رسمی اما از طرف دیگر تخت بودن کفش حالت غیررسمی لازم را به آن می‌دهد و آن را به یک کفش نیمه‌رسمی مناسب تبدیل می‌کند.

- فرم کلی کیف فانتزی است و غیررسمی اما دسته کوتاه آن همان‌طور که انتظار می‌رود کاملا رسمی است، نتیجه هم می‌شود همان کیف نیمه‌رسمی که مورد انتظار است.

- لونالون در این ترکیب سراغ رنگ قرمز رفته ‌است؛ رنگی شاد و پرانرژی. این رنگ با سرمه‌ای کنتراست خوبی برقرار می‌کند. از طرف دیگر رنگ قرمز با سفیدی لباسی که زیر مانتو پوشیده شده و گل‌های روی مانتو هم هماهنگی دارد. ضمن اینکه سفیدی پیراهن  هم به دليل گل‌های رنگارنگ پاپیون از یکنواختی کامل بیرون آمده است.

- برای  شلوار جین پیشنهادی هم به دليل هماهنگی با گل‌های آبی روشن روی مانتو   و رنگ سرمه‌ای تیره شال رنگی بین آبی و سرمه‌ای در نظر گرفته شده است و بالاخره رنگ قرمز کفش هم ضمن هماهنگی با رنگ مانتو نیمه پایینی ترکیب را از یکنواختی آبی سرمه‌ای درآورده است.

- به طور کلی رنگ قرمز و سرمه‌ای  هارمونی کلی با هم دارند. رنگ قرمز شادی و انرژی را القا می‌کند و رنگ سرمه‌ای وقار را و در کنار آنها رنگ سفید هم القاگر پاکی و آرامش است. همه این ویژگی‌ها در کنار هم باعث شده تا این ترکیب شادی و شور لازم برای یک قرار شام غیرمنتظره را داشته باشد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1393/01/28
این روزها نوبت آقایونه که خانوماشونو غافلگیر کنن!!!
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1393/01/30
فکرمیکنم لباس پوشیدن یک کار سلیقه ایست ونمیشودهمه یه مدل یه رنگ یه ترکیب باشن.اصلاازلباس پوشیدن میشودطرزفکرانسان روتا یه اندازه ای حدس زد.
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1393/02/01
قابل توجه این دختر خانم 14 ساله خیلی زیبا ومدرن ومهربان و...کاشانی که به زودی قصد ازدواج با من را داره وحتما هم باید بشدت از من عذرخواهی کنه!
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1393/02/06
خدایی طرف غافلگیر نمیشه با این لباسا ... میگرخه !
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر